Co vše vám umíme nabídnout?

Odborné poradenství, nezávazné bezplatné zpracování cenové nabídky, měření rovinnosti a zbytkové vlhkosti podkladu, vyrovnávání podkladů samonivelizační hmotou včetně velkých ploch s pomocí Pumping Truck do výšky 20 m, montáž podkladových roštů, pokládání OSB, DTD a Fermacell desek, renovace starých dřevěných podlah a schodů, realizace sálů a tělocvičen včetně malování hřišť, řešení podlah v jídelnách a velkokapacitních kuchyních včetně odtokových kanálů (gul), řešení kritických a speciálních podkladů, měření vodivosti podlah například na operačních sálech vč. vystavení revizního protokolu, dodávku kvalitních interiérových dveří Pol Skone a Carman.

Pokládka podlah

Pokládka laminátových, dřevěných vrstvených, dřevěných masivních podlah, parket, kantovek, PVC, Marmolea, bytových a komerčních koberců, kobercových čtverců, podlahy z vinylu — v dílcích a rolích, korkových podlah, palubek, intarziované podlahy, sportovní podlahy včetně odpružených roštů s příslušnou certifikací, lajnování sportovních hřišť, venkovní dřevěné a kompozitní terasy, epoxidové a polyuretanové stěrky, obkládání schodů, parapetů, stěn a podhledů.

Partneři

PKS stavby, POHL a.s., Gefira stavby, Stafin a.s., Prestol, Skanska, Škoda Doosan, Agimon s.r.o., Chladírenský servis Jedlička, T-mobile CZ, Stawo Přeštice, ČSOB banka a ČSOB pojišťovna, Král PM Centrum, Trigema Building, Metrostav, Swietelsky, Strabag, Tengostav, MENE Industry, BAK stavby, IKO Final, Silba Elstav, IMOS Brno, síť lékáren Benu a další.

Spolupracujeme s několika architekty a projektanty.

Prohlédněte si naše reference

Přijďte k nám do nového showroomu

V naší nové vzorkové prodejně na ploše 350m2 máme širokou nabídku všech druhů podlahových krytin od několika předních světových výrobců. Jsme certifikovaný prodejce firmy Quick Step, která nabízí špičkové materiály ze dřeva, vinylu a laminátu s příslušenstvím. Z dalších velmi významných výrobců nabízíme kompletní sortiment firem Tarkett, Gerflor a Meister.