Co vše vám umíme nabídnout?

Naše práce začíná nezávaznou odbornou konzultací vašeho projektu a poradenstvím při výběru vhodného materiálu pro podlahu. Zdarma vám připravíme kalkulaci, a pokud budete s nabídkou spokojeni, přijedeme k vám podlahovou plochu a dveřní otvory zaměřit a na základě domluveného harmonogramu a rozpočtu vše nainstalujeme. 

Záleží nám na tom, aby vám podlaha dělala radost dlouhé roky, proto před pokládkou měříme rovinnost a zbytkovou vlhkost podkladu. Pokud je to potřeba, podklady vyrovnáme samonivelační hmotou. Používáme technologii Pumping Truck vhodnou pro rekonstrukci bytů i velkých ploch, jako jsou tělocvičny, velkokapacitní kuchyně a operační sály.

Pokládka podlah

Pokládka laminátových, dřevěných vrstvených, dřevěných masivních podlah, parket, kantovek, PVC, Marmolea, bytových a komerčních koberců, kobercových čtverců, podlahy z vinylu — v dílcích a rolích, korkových podlah, palubek, intarziované podlahy, sportovní podlahy včetně odpružených roštů s příslušnou certifikací, lajnování sportovních hřišť, venkovní dřevěné a kompozitní terasy, epoxidové a polyuretanové stěrky, obkládání schodů, parapetů, stěn a podhledů.

Montáž dveří a zárubní

Nově jsme do nabídky zařadili prodej a instalaci dveří a obložkových zárubní. Na rekonstrukci podlahy obvykle navazuje výměna dveří, proto jsme se rozhodli tuto službu zařadit do nabídky. Díky tomu si ušetříte čas i starosti s výběrem dalšího dodavatele.

Jak vybrat podlahu?

Průvodce materiály

Při výběru podlahy je klíčové zvážit jak estetiku, tak praktičnost a funkčnost v závislosti na typu a intenzitě užívání prostoru. Připravili jsme pro vás průvodce materiály, který vám pomůže zvolit si podlahu krásnou, dlouhodobě funkční a odolnou.

1

Vinyl

Vinyl je oblíbený díky své odolnosti, snadné údržbě a cenové dostupnosti. Nabízí vysokou odolnost proti opotřebení a vodě, proto je ideální volbu pro kuchyně, koupelny a další prostory s vysokou zátěží. Vinyl je dostupný v mnoha designech, včetně imitací dřeva a kamene.

2

Marmoleum

Marmoleum, materiál podobný linoleu, je ekologická podlahová krytina vyrobená z přírodních materiálů. Marmoleum je biologicky odbouratelný a antistatický materiál, takže nepřitahuje prach. Jeho trvanlivost a snadná údržba dělají z marmolea vynikající volbu pro domácnosti i komerční prostory, zejména tam, kde je důraz na udržitelnost.

3

Dřevo

Dřevěné podlahy oceníte pro jejich hřejivou krásu. Dřevo je sice v porovnání s jinými materiály dražší, ale jeho dlouhá životnost a možnost renovace z něj dělají rozumnou investici. Dřevěné podlahy jsou ideální pro obývací prostory, ložnice a další oblasti s nižšími nároky na odolnost.

4

Koberec

Koberec je oblíbený díky své měkkosti a schopnosti zvýšit komfort místnosti. Poskytuje výbornou tepelnou a zvukovou izolaci, což oceníte v ložnicích a obývacích pokojích. Vybírat můžete ze široké škály barev a vzorů podle celkového stylu interiéru. V komerčních prostorách je vhodné volit zátěžové koberce, které vydrží časté používání.

Doporučení pro komerční prostory

Při výběru podlah pro komerční prostory je zásadní zvážit frekvenci používání a údržbu. Vinyl a marmoleum jsou výbornou volbou díky své odolnosti a snadné údržbě v prostředích s vysokým provozem, jako jsou kanceláře a obchody. Dřevěné podlahy mohou být vhodné pro reprezentativní prostory: zasedací místnosti nebo recepce. Pro využití v prostorech s požadavkem na vysoký komfort, jako jsou hotelové pokoje, se může hodit koberec.

Partneři

Na základě mnohaletých zkušeností používáme pouze výrobky, které si získaly naši důvěru. Nejčastěji se jedná o výrobky těchto společností:

PKS stavby, POHL a.s., Gefira stavby, Stafin a.s., Prestol, Skanska, Škoda Doosan, Agimon s.r.o., Chladírenský servis Jedlička, T-mobile CZ, Stawo Přeštice, ČSOB banka a ČSOB pojišťovna, Král PM Centrum, Trigema Building, Metrostav, Swietelsky, Strabag, Tengostav, MENE Industry, BAK stavby, IKO Final, Silba Elstav, IMOS Brno, síť lékáren Benu a další.

Spolupracujeme s několika architekty a projektanty.

Prohlédněte si naše reference

Vážíme si každé zakázky, na které se můžeme podílet. Za důvěru děkujeme společnostem Škoda Auto, Fakultní nemocnice Plzeň, Doosan, T-mobile CZ, ČSOB banka a ČSOB pojišťovna.

Přijďte k nám do nového showroomu

Přijďte se inspirovat a na vlastní dotek poznat materiály, ve kterých se snoubí kvalita a design. Na ploše 350 m2 jsme pro vás připravili ukázku podlah a dveří od prvotřídních výrobců. Navštivte nás v Plzni na Roudné.